Właściwie to nie lubię siebie...

Share This

1. Mimo, że płaczliwym jestem okazem i łatwo mnie wyprowadzić z równowagi gdy trzeba biorę się w garść! Jestem wówczas niezwyciężona i zdolna do wszystkiego - taka twarda sztuka!

2. Bałaganię paskudnie oj tak, przyznaję. ALE w "moich" papierach, tkaninach, dokumentach, sprawach ważnych i ważniejszych mam idealny porządeczek. Wszystko zapisane i uporządkowane - śmiem zatem twierdzić, że jestem zorganizowana.

3. Oddana swej rodzinie, przyjaciołom i przekonaniom. Jestem w stanie zrobić wiele dla tych, którzy są mi bliscy. Raz na jakiś czas dla resetu wyłazi ze mnie egoistka i wówczas dogadzam sobie jak mogę.

4. Ambitna to moje trzecie imię (zaraz po Magdalenie). Zawsze muszę być najlepsza a to co robię musi być rewelacyjne. Wiadomo, że przy takim obciążeniu fizycznym i psychicznym czasem wymiękam i lenię się potem tydzień albo dwa by zregenerować siły.

5. Małe doświadczenie w tworzeniu, projektowaniu i organizacji nie dadzą rady powstrzymać mojej wyobraźni. Jestem dość pomysłowa (tak sądzę) i ogranicza mnie jedynie brak doświadczenia i wiedzy :(

12 komentarzy:

 1. Pierwszy punkt to i u mnie mógłby się znaleźć:) Ja myślę tylko, że mogę być twarda dlatego, że jestem płaczliwa i wszystkie złe emocje po prostu sobie wypłakuję i zostaje mi siła na spięcie się do działania:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm ma to sens. Gdy za dużo stresu odpalam jakiś smutny kawałek i płaczę sobie...

   Usuń
 2. Właściwie to tak, jakbym czytała o sobie ;) Oprócz płaczliwości ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super cechy a wady też można przekuć na zalety ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny sposób pokazania zalet:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie przez to zadanie odpuściłam wyzwanie w tym miesiącu... :P Świetnie to zrobiłaś!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki kochana! Szukałam i szukałam i nie widziałam Was. Juz chciałam pytać czemu. ..

   Usuń
 6. Fajnie pokazane , takie dwie strony :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Masz świetne poczucie humoru. Czytałam z uśmiechem na ustach.
  Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń

instagram

Obsługiwane przez usługę Blogger.