Tajemny ogród dla wtajemniczonych. Recenzja

Share This
Tajemny ogród dla wtajemniczonych
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Autor: Johanna Basford
Rok wydania: 2015
Stron: 20
Cena z okładki:  39,90 zł
Przedział wiekowy: dla każdego 

O kolorowankach typu mandala pisałam jakiś czas temu i nawet wrzucałam Wam gotowe grafiki do wydruku. Dzisiaj mam coś lepszego! Wspaniałą kolorowankę dla każdego - już dziecku możemy ją dać jeśli tylko uważamy, że jest gotowe by podjąć wyzwanie. 

Publikacja rozpoczyna zaczyna się od ilustracji drzwi: stare i drewniane, z metalowymi okuciami - otoczone zaczarowanym, tajemnym ogrodem. Od nich zaczyna się cała przygoda z kolorowaniem. 

To artystyczna kolorowanka dla każdego, niezależnie od wieku, kto pragnie przenieść się w świat fantazji i wyciszenia. Z każdą kolejną stroną zagłębiamy się krok po kroku w roślinność ogrodu, widzimy mnóstwo owadów, kwiatów i drzew. 
Kolekcjonerska edycja „Tajemnego ogrodu” wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Na końcu znajduje się tekturowa podkładka ułatwiająca kolorowanie, kartki są grube i wykonane z papieru wysokiej jakości. Nadruk znajduje się tylko na jednej stronie, dzięki czemu gotową ilustrację można oprawić i wyeksponować na ścianie. 

Artystka została nagrodzona Elle Decoration Design Award i Channel 4 Talent Award.
Jej ilustracje to prawdziwe dzieła sztuki, które pozwolą nam się zrelaksować i wyciszyć przy tworzeniu własnych wizji kolorystycznych. 

Nie mogłam się powstrzymać i rozpoczęłam kolorowanie kilku rysunków na raz. Teraz mam mętlik, który dokończyć pierwszy - gdy tylko to nastąpi pochwalę się na facebook :)

3 komentarze:

 1. Takie kolorowanki to super sprawa ;)
  Pozdrawiam serdecznie
  Marcelka Fashion :) ♡

  OdpowiedzUsuń
 2. Mamy jedną kolorowankę, pokolorowałyśmy 3 obrazki i jakoś nas nie ciągnie. Taka aktywność to raczej nie dla nas.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taka kolorowanka zabiera sporo czasu więc może też nudzić. Ja rozpoczęłam kilka ilustracji i póki co leżą i czekają na więcej wolnego czasu

   Usuń

instagram

Obsługiwane przez usługę Blogger.