Masz już swój kaledarz na Nowy Rok?

Share This

Inspirujący kalendarz od Inspirujące plakaty trafił w moje ręce tuż po powrocie do domu. To najlepszy prezent Noworoczny, jaki można sobie sprawić!


Ja byłam uradowana już z widoku samego opakowania, w którym mój egzemplarz dostarczono. Świetnie wyszło połączenie szarego papieru, sznurka i eleganckiego kalendarza.

Jest dość masywny gdyż składa się aż z 460 stron formatu A5.
Nie jest to minus - większość kalendarzy, które używałam były minimalnie mniejsze.

Do wyboru mamy 2 wersje kolorystyczne: elegancką czerń i delikatną biel. Obie okładki są śliczne i nie mogłam się zdecydować, którą wybrać. Jedynym dla mnie minusem jest miękka okładka - kalendarz noszę ze sobą praktycznie wszędzie i obawiam się, że niebawem będzie wyglądał nieciekawie. Biorąc pod uwagę bogatą zawartość mojej torebki, nie zostanie on oszczędzony.

Zgodnie z opisem firmy kalendarz składa się z:

 • dziennego układu kartek
 • inspirujących cytatów
 • specjalistycznych ćwiczeń rozwojowych
 • przestrzeni na dodatkowe przemyślenia lub informacje
 • adresownika.
Bardzo podobają mi się ćwiczenia rozwojowe; zmuszają do działania i przemyśleń. Ich wykonywanie ma na celu pomóc nam w odpowiednim określaniu celów i ich realizacji. Trzeba poświęcić im np. wieczór, by dokładnie wszystko przeczytać i wypełnić zadanie. Polecam! To bardzo motywujące!

Cudowne są cytaty z kalendarza! Muszę się bardzo powstrzymywać, by nie przeczytać ich wszystkich naprzód. Każdy z nich jest przemyślany, inspirujący, a większość także opatrzona pięknymi ilustracjami.

Każdy z miesięcy rozpoczyna się hasłem przewodnim z wyjaśnieniami i ćwiczeniem na kolejnej stronie. Przy niektórych jest także miejsce by je od razu wypełnić.

Kalendarz Inspiracji to wyjątkowe połączenie terminarza i osobistego coacha. Zaprojektowany z myślą o rozwoju przez cały rok 2016.Jak wcześniej wspomniałam każdy miesiąc rozpoczyna się hasłem przewodnim, które oznacza kolejną sferę życia. Zatem przez 12 miesięcy roku przerobimy 12 sfer.

Nowy Rok to nowe plany, postanowienia i marzenia do zrealizowania - ten wyjątkowy kalendarz ma za zadanie ułatwić ich realizację. Znajdujące się w nim ćwiczenia pomogą nam te cele określić i je wykonać. Zadania zostały rozpisane przy współpracy z Świtkowska & CO, które to zajmuje się coachingiem i trenerstwem na wysokim poziomie.

Jeśli jeszcze nie masz kalendarza - kupo go koniecznie, bo jest rewelacyjny. Może masz zwykły kalendarz i potrzeba Ci motywacji - tym bardziej kup!

9 komentarzy:

 1. Fajny kalendarz :) - trafia na moją listę prezentową ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć Paulinko :) w takim razie miłość do kalendarzy łączy nas :) ja mam niezłego świra na tym punkcie, przy czym ja preferuje organizer, ciągle w nim coś udoskonalam :) Ale Twój kalendarz inspiracji też mi się podoba. Gdyby się dało to bym prowadziła 10 różnych. Pozdrawiam Cię i podeślij mi link o kubkach , jak już będzie skończony.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jestem gadżeciarą i sroką - sama chętnie bym kupiła ze 10 kalendarzy i kolejne tyle organizerów :P

   Usuń
 3. Zapomniałam dodać. Masz bardzo fajny blog :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też mam kalendarz, ale z miejscem na wpisywanie własnych inspirujących mnie sentencji :)

  OdpowiedzUsuń
 5. My w tym roku mamy kalendarz z sentencjami Reginy Brett. Jeżeli za rok będzie jeszcze w sprzedaży, skusimy się na ten, który pokazałaś.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja w tym roku też zawierzyłam Reginie Brett :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wygląda fajnie, ale nie dla Vandrera już takie grube księgi. Teraz stawia na poręczność i dopasowanie do siebie, choć nadal lubi oglądać zdjęcia innych różnych kalendarzy. A nóż podpatrzy coś ciekawego...:)

  OdpowiedzUsuń

instagram

Obsługiwane przez usługę Blogger.