A kuku! seria dla malucha

Share This

Seria "a kuku" : Super tata, Już jadę,  Ufo kuku

Wydawnictwo: Babaryba
Autor: Herve Tullet
Rok wydania: 2015
Stron: 16 każda
Cena w sklepie online:  22,00 zł
Przedział wiekowy: od 0
 
Seria A kuku! to wesołe, schodkowe książeczki już dla najmłodszych dzieci. Kartonowe wydania, kolorowe ilustracje i brak tekstu sprawiają, że dzieci chętnie po nie sięgają od najmłodszych lat. Każda historyjka ma na końcu swego rodzaju morał czy wyjaśnienie danej bajeczki. Można do nich opowiadać własne wersje bajeczki, lub motywować dziecko do opowieści. Oliwier zajrzał w książeczki kilka razy i jego ulubioną była Już jadę o dzielnym autku.
 
W nasze ręce wpadły 3 z 4 egzemplarzy.
Super tata to historyjka o tacie spełniającym małe marzenia swojej rodziny. Poszczególnych członków obdarowuje prezentami: zaczynając od napoju ze słomką, kończąc na bajecznym zamku!
 
Już jadę to opowiastka o małym, czerwonym autku, które pokonuje trudną drogę, by dotrzeć do celu. Musi przemierzyć góry i doliny, postać w korku by dotrzeć do miejsca przeznaczenia.
 
Ufo kuku to nieco abstrakcyjna, szalona książeczka, a w niej... nie powiem - zajrzyjcie! Ta propozycja nie przypadła do gustu Oliwierowi, choć mi się bardzo podobała. 

Z pewnością warto sięgnąć po tą serię; to trwałe strony z tektury sprawiają, że książki staną się towarzyszkami dziecka na długie miesiące. Nawet często przeglądane, nie zniszczą się zbyt szybko. Piękne kolory i ciekawe wydanie to duży plus!

4 komentarze:

 1. Oglądałam te książeczki - urocze i zabawne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój Filip ma cztery, a najbardziej lubi tą z rybką (której chyba nie macie)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tych książeczek nie widziałam ,a el mamy jedną Tulleta i jest świetna

  OdpowiedzUsuń
 4. U nas ulubioną jest "Już jadę", która w ogóle (wiem, dziwna jestem ;) wzrusza mnie na maksa, jak ta mama przyjeżdza na końcu i pokonała te wszystkie przeciwności losu i przepaść i w ogóle :D

  OdpowiedzUsuń

instagram

Obsługiwane przez usługę Blogger.