Jedyne takie Święta

Share This
Nie da się ukryć, że Święta Bożego Narodzenia to jedyne takie Święta w roku. Pełne magii, miłości, uśmiechu ale też stresu, bieganiny i pewnych kontrowersji.

Z jednej strony chcemy zachować niepowtarzalny klimat, z drugiej rzucamy się w wir zakupów już w listopadzie lub wcześniej. Prześcigamy się w ilości i jakości prezentów; kto więcej, lepiej, drożej. Która choinka wyższa, piękniejsza, na której lepsze ozdoby. Odpychamy własne dzieci chętne do pomocy, wyganiamy je z kuchni i nie znajdujemy czasu na zabawę. To wszystko jest nie tak!

Mamo, Tato wrzućcie na looz, nie musi w domu błyszczeć by było miło i rodzinnie, pierniki nie muszą wyglądać jak z najlepszej cukierni bo i tak będą pyszne! Dajmy sobie chwilę na oddech, na spacer i zabawę z dziećmi. Pozwólmy dzieciom sobie pomóc! Pozwólmy by miały swój udział w przygotowaniach do tego pięknego czasu. Wyjątkowe Święta składają się przede wszystkim z ludzi, bo gdy mamy obok siebie tych, którzy są dla nas ważni wszystko inne jest nieistotne.

Kochani, życzę Wam wspaniałych Świąt pełnych ciepła i miłości, zapachu pomarańczy i piernika. Świąt w gronie ludzi dla Was ważnych, wzajemnych uśmiechów i radości. Świąt niekoniecznie idealnych ale i tak wyjątkowych.

Dziękuję jednocześnie za to, że jesteście ze mną. Za Wasze komentarze, wsparcie, miłe słowa, rady, gratulacje i słowa uznania. Za każdą wiadomość prywatną - bardzo je cenię! Czuję dzięki temu, że mi ufacie i traktujecie jak koleżankę, do której można zwrócić się z pytaniem, problemem, z którą można podzielić się swoją radością i smutkiem. Dziękuję!

Wesołych Świąt Kochani! 

1 komentarz:

  1. Święta minęły zbyt szybko ;(
    Mimo to były to wspaniały rodzinny czas ;)
    już nie mogę doczekać się kolejnych w 2017 roku.

    OdpowiedzUsuń

instagram

Obsługiwane przez usługę Blogger.