Karty z tekstem do wakacyjnych zdjęć

Share This
Cierpię ostatnio na ogromny niedobór czasu; wiecznie coś zostawiam "na później" bo coś innego już na mnie czeka. Wiecie, jak to jest; obowiązki się piętrzą i jeśli tylko coś idzie nie tak, to potem nie da się ich ogarnąć. Rzuciłam więc wszystko i przygotowałam garść kart z tekstami idealnymi do wakacyjnych zdjęć. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu bo szykuję kolejne :)

Wydrukowałam sobie kilka z nich i czekają już w moim magicznym notesie na wyjazd do Gdyni. Optymistycznie podchodzę do wszelkich wojaży więc pewnie niebawem pojawią się i kolorowe wersje, już nie mogę się doczekać kiedy się za nie zabiorę - oby czas był dla mnie łaskawy i się nieco rozciągnął.
Nasz wakacyjny wypoczynek właściwie odbył się w maju i wylądował już w kategorii "wspomnienia" - aż chciałoby się pojechać ponownie! Niestety ostatnie wydatki  sprawiły, że moje zapędy zostały zgaszone i muszę czekać do przyszłego roku. Nie szkodzi! Wakacje to taki czas, który można spędzić na milion sposobów i każdy moment wspominać z uśmiechem na ustach.

Zapraszam do pobrania 50 kart z tekstami idealnymi do wakacyjnych zdjęć - wystarczy je wydrukować w dowolnym formacie i wykorzystać do fotek :) Cały zestaw pobierzesz tutaj

2 komentarze:

  1. Oj będę dziś drukować... Będą idealne na wakacyjne wyjazdy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne ! Już pobrane, będę korzystać :) Dzięki wielkie :)

    OdpowiedzUsuń

instagram

Obsługiwane przez usługę Blogger.