Akcje

 Z przyjemnością biorę udział w wartościowych akcjach blogerskich, organizuję także własne.
 • Zorganizowałam 2 edycje akcji "Wspólne blogowanie przy choince" (online, grudzień2014, grudzień 2015, grudzień 2016). To mój wielki sukces: istniejąc niespełna 3 miesiące zebrałam 24 blogerki, które na stronie wydarzenia publikowały swoje wpisy dotyczące Świąt (1 dzień = 1 bloger z 1 wpisem). Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem środowiska i jestem z niej bardzo dumna! W kolejnych latach liczba chętnych blogerów i obserwatorów przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania!
 • Jestem pomysłodawcą i organizatorem spotkania dla blogujących mam "Blogowe love" (Poznań, lipiec 2015). Z pomocą Asia z bloga Z filiżanką kawy zebrałyśmy prawie 50 partnerów i sponsorów oraz 12 patronów medialnych. W jego trakcie odbyły się prezentacje i warsztaty oraz losowanie nagród specjalnych (2 rodzinne pobyty nad morzem). Spotkanie okazało się wielkim sukcesem i nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem blogerek.
  BlogoweLove - zapowiedź
  BlogoweLove - relacja 
 • Wraz z Angeliką z bloga ugotowani.tv zorganizowałam spotkanie dla blogujących mam połączone z warsztatami kulinarnymi dla dzieci (Łódź, lipiec 2015). Ugotuj mi Razem szczególne zainteresowanie wywołało u sponsorów wydarzenia, którzy byli zaskoczeni ideą projektu.   Ugotuj mi Razem - zapowiedź
  Ugotuj mi Razem - relacja
 • W niespełna miesiąc zorganizowałam spotkanie "BlogoweLove wersja świąteczna". Przedsięwzięcie wsparte zostało przez ponad 30 sponsorów i partnerów, a panująca na nim atmosfera była rewelacyjna! Głównym celem było spotkanie czytelników bloga i poznanie się z nimi face2face.
  Wersja świąteczna - zapowiedź
  Wersja świąteczna - relacja

instagram

Obsługiwane przez usługę Blogger.