Wyzwanie blogowe TRZY SŁOWA zasady

Share This

 
Kiedy rusza: w pierwszą sobotę każdego miesiąca opublikuję słowa klucze

Kiedy publikujemy: moje wpisy pojawią się w poniedziałek, środę i piątek – Twoje kiedy Ci pasuje. Masz czas aż do kolejnego piątku - opcja dla spóźnialskich.

O co chodzi: każdemu wyzwaniu przewodzić będą 3 słowa kluczowe i to z nimi musi być związany Twój wpis. Masz duże pole do popisu bo będą to słowa, na których można oprzeć teksty o na prawdę szerokiej tematyce. Ja mogę Ciebie delikatnie nakierunkować ale to Ty jesteś Panem swojego miejsca w sieci i od Ciebie zależy jak podejdziesz do tematu. Tytuł wpisu i jego publikacja to Twój wybór – ja nie będę niczego narzucać by nie burzyć planów i schematów którymi się kierujesz.

Jak linkujemy: znajdziesz u mnie 3 wpisy i pod nimi będziesz dodawać swoje. Linkować możesz max do 7 dni po zakończeniu wyzwania (do kolejnego piątku)

Małym druczkiem: gdy już podlinkujesz swój wpis zajrzyj do kilku osób i skomentuj minimum 3 inne blogi. Pamiętaj! Masz szansę nie tylko poznać innych blogerów ale oni mają szansę poznać także Ciebie.

Dlaczego warto: przede wszystkim zmotywujesz się do działania! Będziesz mieć okazję na odwiedzenie blogów, których nie znasz i być może znajdziesz na nich idealne dla siebie rozwiązania. Zwiększy się u Ciebie ruch i poznasz nowych ludzi a wiadomo nie od dziś, że samotność w blogosferze nie sprzyja rozwojowi. "Małe i nowe" miejsca w sieci mają szansę zyskać czytelników i pokazać się w szerszym gronie – każdy kiedyś zaczynał więc daj się poznać!

Pamiętaj by w każdym wpisie dodać informację i link, że powstał on na potrzeby wyzwania. Będzie miło mi gdy dodasz u siebie też banerek wyzwania :)

To jak?
Będziecie tu jutro?

Banerki do pobrania:
300 pixeli

250 pixeli

200 pixeli

PS. Nie musisz pisać wpisów do wszystkich trzech słów - możesz wybrać tyle ile Ci pasuje! Również tytuł wpisu zależy od Ciebie!

10 komentarzy:

instagram

Obsługiwane przez usługę Blogger.