Gdy komputer ma awarię

Share This

Gdy komputer ma awarię, dla mnie to prawie jak armagedon! W końcu przechowuję na nim mnóstwo dokumentów, tysiące zdjęć i materiałów do pracy. Ich strata byłabym prawdziwą tragedią!Gdy komputer ma awarię

Pracujesz sobie pilnie, pobierasz pliki, słuchasz muzyki - żeby sobie tą pracę umilić - a tu nagle wyskakują jakieś wściekłe okienka, reklamy walą po oczach, a komputer działa jak ociężały wielkolud. Armagedon! Ja zazwyczaj wpadam w panikę, kopiuję wszystko na pendrive i czyszczę komputer - ale razem z danymi kopiuję przecież przyczynę bolączek komputera. Koło się zamyka.

Sięgnij po pomoc - nie kombinuj

Jeśli nie jesteś informatykiem lub nie znasz się na tych wszystkich cudach, daruj sobie naprawy na własną rękę - możesz narobić większego bałaganu niż to warte. Pytania kierowane do znajomych czy na forach często kończą się nieprzyjemnymi komentarzami typu: "jak możesz tego nie wiedzieć" - zwłaszcza, jeśli spytasz na specjalistycznym forum - bardzo często użytkownicy odsyłają laika do wszechwiedzącego wujka Google lub wyśmiewają naszą niewiedzę.

Forum, na którym nie ma pytań głupich i śmiesznych

Tak, jest takie miejsce, gdzie możesz zadać każde pytanie: to co jest najprostsze dla informatyka, dla Ciebie może być problemem porównywalnym do zagadnień fizyki kwantowej - nikt Cię nie wyśmieje, nie odeśle do Google ani serwisu komputerowego.  Zapytaj.trybawaryjny bo o nim mowa, to pierwsze forum prowadzone przez doświadczonych ekspertów pomocy technicznej antywirusa AVG. Dzięki fachowej obsłudze masz 100% pewności co do rzetelności odpowiedzi. Możesz pytać o wszytko, co związane jest z komputerem - masz bowiem pewność, że Twój problem zostanie rozwiązany.

Jak to działa?

Działanie forum jest banalnie proste:
 • gdy komputer ma awarię, czym prędzej leć na forum
 • zadaj pytanie ekspertowi
 • informację o gotowej odpowiedzi otrzymasz na e-mail
 • jeśli będzie kilka opcji ratunku, otrzymasz je wszystkie!
 

Czas na konkurs!

Wśród osób, które wezmę udział w akcji sponsor rozlosuje dwa zestawy nagród: pakiet składający się z programu antywirusowego AVG + zestaw 9 gadżetów (podkładka mysz, kubek, podkładka pod kubek, etui chroniące kartę kredytową, długopis, smycz, opaska odblaskowa, czyścik do klawiatury, koszulka).
Warunkiem jest zadanie pytania na zapytaj.trybawaryjny.pl oraz pozostawienie komentarza na blogu (pod tym wpisem), że takie pytanie zostało zadane. 

Zachęcam również do polubienia profilu AVG.PL na którym można znaleźć dużo informacji dotyczących bezpieczeństwa w internecie.


5 komentarzy:

 1. Pytanie zadane, jako kinia1262. Być może w końcu moje problemy zostaną rozwiązane ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy były już może wyniki konkursu? Czekam z niecierpliwością. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zajmuję się amatorsko wydobywaniem kryptowalut. Ostatnio niezbędna była mi dodatkowa karta graficzna gtx. Postanowiłam zamontować ją sama uznałam, że to nie może być nic trudnego. Jak się okazało wystarczyło tylko ją odpowiednio podłączyć. Potwierdzam twoje słowa jeśli nie jesteśmy czegoś pewni nie podejmujmy działań. Możemy sobie narobić kłopotów zwłaszcza z plikami na dysku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli komputer sprawia problemy a my nie wiemy jak to naprawić najlepszym rozwiązaniem są usługi informatyczne :) Dzięki pomocy specjalisty już nie oraz odzyskałam swoje dane.

  OdpowiedzUsuń

instagram

Obsługiwane przez usługę Blogger.