Śmieszność, praktyczność – na co się zdecydować przy wyborze prezentu na 18 urodziny

Share This
Osiemnaste urodziny to szczególny okres w życiu każdego nastolatka. Jest to symboliczne wkroczenie w dorosłość. Zyskuje się wówczas dodatkowe prawa, ale przede wszystkim i obowiązki. Jest to także czas, który tradycyjnie, w odpowiedni sposób należy celebrować. Wówczas młodzież urządza imprezy osiemnastolatkowe dla znajomych i oddzielne dla rodziny. Jaki wówczas będzie najlepszy prezent na 18 urodziny? Czy na taką uroczystość bardziej wypada podarować coś śmiesznego i kuriozalnego czy poważnego i przydatnego?


Moim zdaniem uzależnione jest to od tego, w jakiej roli występujemy na imprezie urodzinowej. Jeżeli jest to impreza wśród znajomych i rówieśników a jesteśmy zaproszeni jako kolega / koleżanka – wówczas zdecydowanie lepszym prezentem będzie coś śmiesznego – podkreślającego wchodzenie w wiek dorosłości. Najczęściej są to prezenty związane z erotyką, alkoholem, nadchodzącymi studiami i wszystkim tym w co się wkracza po skończeniu 18 lat.

Prezenty bardziej poważne niż śmieszne, pasują zdecydowanie do imprezy rodzinnej. To właśnie podczas takiej uroczystości wręczamy raczej coś konkretnego i przydatnego, z czego osoba obdarowywana będzie miała pożytek. Może to być sprzęt RTV lub fotograficzny, najlepiej prezent związany oczywiście z zainteresowaniami solenizanta. Często na 18 urodziny wręczana jest także koperta z pewną kwotą pieniężną, tak by solenizant sam mógł dokonać wyboru i kupić sobie odpowiedni prezent. Możemy wybrać jako prezent główny bądź też jako dodatek spersonalizowany prezent. Ofertę taką przedstawia sklep mygiftdna.pl, który swoim Klient sugeruje szereg oryginalnych prezentów, indywidualnie dopasowanych do osoby obdarowywanej. Mamy tutaj możliwość identyfikacji i spersonalizowania niemalże każdego z przedstawionych w sklepie produktów. Jeśli kupujemy kieliszki, to oczywiście z grawerem. Jeżeli jest to obraz, to zdjęcie obdarowywanej osoby w różnorakiej formie (czarno-białe, kolaż, zbudowane z innych zdjęć). Prezent taki może być ciekawą pamiątką dla solenizanta, który będzie miło wspominał nas wspominał jako osobę obdarowującą.

Brak komentarzy

instagram

Obsługiwane przez usługę Blogger.