Wspólne blogowanie przy choince 2016

Share This
Wspólne blogowanie przy choince już po raz trzeci!
Mimo wielkiego brzucha, bezsenności i kulania się na "ostatnich nogach" nie przerwiemy tradycji na Oli Loli New Life. Chętnych z roku na rok jest coraz więcej - jakże mogłabym Was zawieść!?

"Wspólne blogowanie przy choince 2016"    
plakat TU

   
To całkiem wyjątkowy kalendarz adwentowy, który nie sypnie czekoladą i pierniczkami - bo tutaj jedno okienko to jeden wpis i jeden bloger. Świąteczne przygotowania, listy prezentowe, przepisy na słodkości, pomysły na ozdoby oraz świąteczne konkursy - to wszystko przy "wspólnej" choince.

O co chodzi:
 • Od 1 aż do 24 grudnia będziemy publikować wpisy dotyczące Świąt Bożego Narodzenia.  Jedno okienko naszego kalendarza to jeden wpis związany ze Świętami i jeden bloger.
 • Obserwatorzy będą mieli okazję poznać różne spojrzenia,  sposoby przygotowań i obchodzenia Świąt w różnych zakątkach kraju (a może także Europy i świata), skorzystać z nowych przepisów na grudniowe pyszności, wziąć udział w kilku(nastu) świetnych konkursach i pogadać z fajnymi babkami :)
 • Proszę ślicznie: zapraszajcie do wydarzenia lubisiów i znajomych - im nas więcej, tym weselej!

Sprawy techniczne:
 • Część tematów narzucę z góry, część będzie wolna. Podyktowane jest to tym aby wpisy się nie powtarzały. Spokojnie! Kalendarz z wolnymi i tematycznymi okienkami opublikuję 15 listopada rano na stronie wydarzenia TUTAJ żebyście mogli się z nią zapoznać przed zapisami. Wiem, że część z Was może zniechęcić narzucanie tematów ale można je potraktować naprawdę szeroko - dzięki temu nie będę musiała nikogo ścigać "zrób coś innego bo wczoraj były pierniki/ prezenty/ itd"
 • Zgłoszenia będę przyjmować przez aplikację, do której link podam jutro, 15 listopada (godzina 10:00 na stronie wydarzenia). Ze względu na dużą ilość chętnych decydować będzie kolejność! W ciągu kilku minut otrzymasz maila zwrotnego.
 • Na stronie wydarzenia każdy uczestnik będzie mógł umieścić pod odpowiednią grafiką swoje konkursy/ rozdania, inne blogowe wpisy, sugestie, pytania itd - wszystko w jednym miejscu.
 • Wpisy publikujecie u siebie (niekoniecznie konkretnego, wybranego dnia), a ja je linkuję w wydarzeniu pod odpowiednią "karteczką"
 • Proszę wspomnij o akcji we wpisie biorącym udział w akcji!
 • Osoby, które nie zdążą "pobrać" swoich karteczek - zostańcie z nami! Wy też możecie dodawać swoje wpisy, konkursy, komentować i plotkować z nami.
 • Na koniec, jak w zeszłym roku, sypnę uczestnikom drobnym upominkiem w ramach podziękowania za udział w akcji (zatem potrzebny będzie Wasz adres - nieobowiązkowo) :*
Niech mróz będzie z Wami!
Pytania?

11 komentarzy:

 1. Może się uda w tym roku:) Nawet jeśli nie, to będę śledziła. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyznam się, że słyszę o tym pierwszy raz, ale podoba mi się! Będę śledził :')

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja bym chętnie wzięła udział... Jednak, nie będę miała możliwości, by jutro o 10 czyhać na zapisy...:(

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem chętna na udział! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Udało się :) cieszę się bardzo, że będę miała okazję znaleźć się w takim zacnym gronie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniała akcja, może za rok uda się i mi dołączyć :)

  OdpowiedzUsuń

instagram

Obsługiwane przez usługę Blogger.