Świąteczny kalendarz z mega nagrodami

Share This
Internet kipi od pomysłów na kalendarze adwentowe, nawet u nas pojawił się wpis z pokaźną listą inspiracji. Do naszych okienek wkładamy słodkości, upominki, karteczki z zadaniami do wykonania - może fajnie byłoby zajrzeć do kalendarza, w który już ktoś schował super prezenty?
Z okazji Świąt Dada przygotowała drugą edycję konkursu Kalendarz Świąteczny. W zeszłym roku sama z wielka przyjemnością brałam udział i śledziłam poczynania innych uczestników; zabawa była świetna! Tegoroczna edycja umożliwia połączenie przedświątecznych obowiązków z czasem spędzonym w gronie rodziny i szansą na wygranie atrakcyjnych nagród. Zabawa oczywiście zaczyna się już 1-go grudnia, jak na prawdziwy kalendarz świąteczny przystało.  Od tego dnia, codziennie aż do Wigilii Bożego Narodzenia włącznie, możesz wygrywać cenne nagrody dla Twojego maluszka. 
Wystarczy, że wejdziesz na stronę https://kalendarzswiateczny.dada.pl/, wybierzesz odpowiednią kategorię wiekową i prześlesz pracę konkursową. 

Sama nie mogę się doczekać aż Dada zacznie odkrywać poszczególne okienka. W końcu Gabryś jest mały, idealnie wpasowaliśmy się już w świąteczne klimaty i z niecierpliwością czekamy na nadejście 1-go grudnia. Ten magiczny miesiąc pełen zabaw kreatywnych, zapachu ciasteczek i pomarańczy niezwykle inspiruje i motywuje do działania. Pamiętam, jak w zeszłym roku śledziłam tę akcję, prawie jakby była skierowana tylko do mnie. :) Emocje jak za dziecięcych lat, serio!
W konkursie mogą brać udział rodzice z noworodkami, ale także z maluchami, które mają więcej niż 2 lata i nadal używają pieluszek. Każdego dnia nagradzane są 3 prace z każdej kategorii wiekowej. Udział w Konkursie można brać raz dziennie, a Zwycięzcy ogłaszani są już w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia każdego etapu. 

Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie  https://kalendarzswiateczny.dada.pl/ 
Bawisz się z nami?

1 komentarz:

  1. Fajny pomysł na konkurs - i generalnie ten świąteczny czas obfituje w różne ciekawe akcje z nagrodami :)

    OdpowiedzUsuń

instagram

Obsługiwane przez usługę Blogger.